logo fun1

HomeNewsy FundacjaNowe Tęczowe Projekty.

Nowe Tęczowe Projekty.

na stronę 5000

Po wiadomości o naszych nowych projektach rozdzwoniły się licznie telefony od zainteresowanych rodziców z pytaniami o co chodzi . Przekazujemy zatem szybko pozostałe informacje.
Na wstępie zaznaczamy, że wszystkie nasze projekty są dla rodziców całkowicie BEZPŁATNE.

Od 2018 roku Fundacja Dzieciom POMAGAJ, doceniając ogromne zaangażowanie i zaufanie rodziców, wprowadza kilka nowych projektów pomocowych skierowanych do uczniów naszej szkoły specjalnej i ośrodka TĘCZA.

O pierwszym z nich już informowaliśmy. To projekt:
wSPAniałe MAMY - każdego roku będziemy wysyłać grupę chętnych mam naszych uczniów na kilkudniowe pobyty w SPA. W tym roku w maju tuż przy okazji Dnia Matki wysyłamy pierwszą siedmioosobową grupę na BEZPŁATNY, relaksacyjno-terapeutyczny, 5-dniowy pobyt w Hotelu Artus Prestige SPA w Karpaczu. W ramach pakietu Kręgosłup jak nowy specjaliści zadbają o jego odnowę i super wzmocnienie. Niesamowite zaplecze hotelu zapewni wspaniały relaks i odpoczynek, a górskie wędrówki z dala od codziennych trosk pomogą dzielnym mamom w nabraniu niezbędnych sił witalnych.

Kolejne dwa projekty programowe to:
TĘCZOWE ZIMOWISKO i PÓŁKOLONIE- wielu rodziców zgłaszało od dawna potrzebę zorganizowania dla naszych uczniów atrakcyjnych zajęć i fachowej opieki podczas ferii i wakacji. Wychodząc im na przeciw postanowiliśmy, że w pierwszym tygodniu ferii zimowych dla wszystkich chętnych odbędzie się u nas TĘCZOWE ZIMOWISKO. Natomiast po zakończeniu roku szkolnego, przez cztery tygodnie do 20 lipca zorganizujemy dla naszych uczniów TĘCZOWE WAKACJE czyli atrakcyjne półkolonie. Oczywiście wszystkie zajęcia prowadzone będą przez nasz wspaniały zespół, niezwykle kompetentnych i oddanych wychowawców, specjalistów i pomocy.

TĘCZOWY TURNUS- to projekt sfinansowania dla naszych uczniów pobytu na turnusie rekreacyjno-terapeutycznym. Każdego roku spośród wszystkich chętnych wylosujemy pięciu uczniów, którzy zostaną objęci takim wsparciem. W tym roku pierwszy 10-cio dniowy turnus wyjątkowo dla sześciu uczniów odbędzie się w maju w słonecznej Turcji. Podczas pobytu z rodzicem w 5* hotelu Eftlia Village (z opcją all inclusive) nieopodal Alanyi nasi niezawodni specjaliści zapewnią naszym uczniom codzienne zajęcia rehabilitacyjne, logopedyczne i integracji sensorycznej. Możliwość korzystania bez ograniczeń ze wspaniałego Aquaparku oraz plaży na pewno przysporzy wszystkim wiele cudownych i niezapomnianych wrażeń.

Projekty finansowe dla uczniów szkoły specjalnej i ośrodka TĘCZA.

STYPENDIUM 5ooo+ to dodatkowe wsparcie finansowe dla tęczowych uczniów. Od tego roku każdy nowo przyjęty uczeń przez 10 miesięcy otrzymywać będzie 500zł. do wykorzystania na swoje potrzeby związane z edukacją, terapią, rehabilitacją, leczeniem, itp.

ABSOLWENT 5ooo+ to wsparcie finansowe dla wszystkich uczniów, którzy w związku z osiągnięciem wieku 24 i 25 lat muszą już zakończyć edukację. Każdy z nich na swojej nowej drodze życia, przez 10 miesięcy otrzymywać będzie 500zł. do wykorzystania na swoje potrzeby związane z leczeniem, terapią, rehabilitacją, itp.

WÓZEK 5ooo+ to dofinansowanie przez fundację zakupu wózka dla każdego niepełnosprawnego ucznia naszych placówek, w wysokości do 5000zł. Każdy z nich raz na pięć lat może liczyć na taką właśnie pomoc.

Takie rzeczy to tylko w TĘCZY

Fundacja Dzieciom Pomagaj

Wolica, ul. Radosna 1
62-872 Godziesze

Tel.: 62 597 60 27 
Tel. kom. : 508 902 787
Fax.:62 597 60 28

KRS: 0000285433 
REGON: 300622152
NIP: 6182065303

Do góry