Fundacja Dzieciom Pomagaj - logoCentrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Tęcza - logo
27 LUTEGO DZIEŃ ŚWIATOWY DZIEŃ NGO 🧡

Organizacje pozarządowe zmieniają życie ludzi na lepsze i są jednym z filarów społeczeństwa obywatelskiego. Trudno jest sobie wyobrazić rozwój społeczności lokalnych bez obywatelskich, odważnych i chętnych do działania mieszkańców.

Jako Fundacja Dzieciom „POMAGAJ” Od ponad 15 lat działamy na rzecz osób niepełnosprawnych, pomagamy w leczeniu, rehabilitacji i edukacji osób niepełnosprawnych, w szczególności dzieci i młodzieży. Zakres naszych działań jest bardzo szeroki. Podjęliśmy wiele działań związanych z udzielaniem pomocy materialnej w postaci finansowania i dofinansowywania kosztów leczenia, operacji oraz rehabilitacji, kosztów turnusów rehabilitacyjnych, zakupu leków, materiałów higienicznych, sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz innych wydatków mających na celu pomoc podopiecznym naszej Fundacji. Organizujemy wiele akcji charytatywnych i integracyjnych. Prowadzimy poradnictwo i doradztwo osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom. Szukamy też innowacyjnych rozwiązań i alternatywnych metod leczenia. W niedalekiej przyszłości planujemy również stworzyć dla absolwentów naszych placówek oświatowych Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne ze Środowiskowym Domem Samopomocy i Warsztatem Terapii Zajęciowej oraz mieszkaniami treningowymi i wytchnieniowymi.

Wszystko co robimy, czego się uczymy i co jest dla nas najważniejsze dotyczy dzieci i ich zdrowego i szczęśliwego rozwoju.❤️🧡💛💚💙💜
--------------------------------------
Fundacja Dzieciom "POMAGAJ"
www.pomagaj.org.pl
KRS: 0000285433

Aktualności

środa 10 kwietnia 2024FD Pomagaj
🌈🎶 Konkurs Taneczno-Muzyczny "TĘCZOWE NUTKI" dla Szkół i Przedszkoli! 🌈🎶 🎉 Czy jesteście gotowi na... Więcej »