Fundacja Dzieciom Pomagaj - logoCentrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Tęcza - logo
Magiczny Dywan - a cóż to takiego ❓❓❓

Rehabilitacja najmłodszych stanowi nie lada wyzwanie dla niejednego rehabilitanta. Zajęcia ruchowe dla dzieci powinny być nie tyko skuteczne, nastawione na osiąganie zamierzonych celów, bezpieczne ale również atrakcyjne... Wspaniałym urozmaiceniem rehabilitacji ruchowej może być wykorzystanie magicznego dywanu.
Magiczny Dywan jest interaktywnym urządzeniem projekcyjnym, stanowiąc pomoc dydaktyczną dedykowaną do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych wraz z zestawem treści multimedialnych przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym, oraz rehabilitacji osób dorosłych i starszych. Zapewnia zabawę połączoną z nauką, wpływa na pozytywny rozwój dużej motoryki, koordynacji wzrokowej, ruchowej, spostrzegawczość oraz szybkość reakcji. Gry i zabawy ruchowe pozytywnie wpływają również na pracę w grupie oraz wyrabianie w dzieciach zdrowych nawyków ruchowych.
Warto podkreślić że, „Magiczny Dywan” został opracowany przez polskich twórców.
Z wynalazku korzystają pacjenci nie tylko w Polsce, ale też w ponad 20 krajach świata.
Rehabilitacja przez zabawę... czy to może mieć dobre efekty? Zobaczcie sami❗️❗️❗️ 😀🤩

opracowała Agata Czernielewska

👇👇👇👇👇
https://twojezdrowie.rmf24.pl/czlowiek/narzady-ruchu/news-polski-wynalazek-wspiera-rehabilitacje-amerykanskiej-nastola,nId,2646840

https://funtronic.eu/

Aktualności

wtorek 20 września 2022CER Tęcza
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy 👇👇👇 Więcej »