Fundacja Dzieciom Pomagaj - logoCentrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Tęcza - logo
wSPAniałe Mamy Karpacz 2019

Nasze wSPAniałe Mamy w piątek zakończyły swój 6- dniowy wypoczynek połączony z elementami rehabilitacji . Taki wyjazd to przede wszystkim oderwanie się od codziennych obowiązków, aktywny odpoczynek oraz wyciszenie w górskim otoczeniu. A do tego kto nie lubi spędzić kilku dni w komfortowym hotelu z basenem, jacuzzi, saunami oraz zwiedzić nowe ciekawe miejsca.
Styl życia, jaki wymusza na nas współczesność - ogrom obowiązków i spraw do załatwienia na wczoraj, zaburzają funkcjonowanie naszego organizmu, którego bezpośrednim rezultatem są bóle kręgosłupa. W odpowiedzi na potrzebę jego regeneracji fizjoterapeuci z Centrum Rehabilitacji- Hotel Artus w ramach pakietu kręgosłup jak nowy przygotowali dla Pań specjalne pakiety takie jak: manualna regeneracja, wspomagana trakcją, masaż, gorące okłady borowinowe oraz gimnastykę kręgosłupa.
Co dobre szybko się kończy, czekamy na następną fotorelacją z wyjazdu , a to już za rok .

Projekt wSPAniałe Mamy skierowany jest do uczniów ORW „CER TĘCZA”, Szkoły Podstawowej Specjalnej „TĘCZA” z oddziałami przedszkolnymi, Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy.

Projekt w całości sfinansowany ze środków Fundacji Dzieciom Pomagaj.

Aktualności

sobota 12 czerwca 2021CER Tęcza
Gr granatowa spacerując ulicami Kalisza odwiedziła dziś budkę z książkami oraz wstąpiła na lody trus... Więcej »