Fundacja Dzieciom Pomagaj - logoCentrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Tęcza - logo
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020, inne niż zawsze..

„Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie ,Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy ORW CER TĘCZA
Po roku wytężonej pracy nadszedł długo oczekiwany okres wakacji. Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby podziękować Wszystkim Państwu za ciężką, całoroczną pracę, za wysiłek i zaangażowanie w przekazywaniu uczniom i wychowankom wiedzy oraz umiejętności.
Rok szkolny 2019/2020 postawił przed nami nowe wyzwanie- wyzwanie zdalnego nauczania. Jestem przekonana, że zrobiliśmy wszystko, by umożliwić naszym uczniom dostęp do ich elementarnego prawa- prawa do edukacji. Wspólnymi siłami stworzyliśmy platformę e-leraning, zorganizowaliśmy konsultacje telefoniczne z wychowawcami i psychologiem, wysyłaliśmy materiały do uczniów i służyliśmy pomocą w każdej sytuacji. Wszystko po to, by wspólnie przetrwać ten trudny czas. Brakowało nam Was w murach naszej Placówki!
Z okazji zbliżających się wakacji życzę Wam przede wszystkim udanego wypoczynku, tak bardzo zasłużonego po trudach intensywnego roku szkolnego. Gromadźcie siły na nowy rok szkolny i wykorzystajcie ten czas jak najlepiej.
Słowa podziękowania kieruję w tym szczególnym dniu do Rodziców, którzy wspierają działania szkoły, służą swoją radą i pomocą. Życzę Państwu spokojnych, wolnych od trosk wakacji”
Takimi oto słowami Pani Dyrektor Agnieszka Nowak w dniu dzisiejszym serdecznie podziękowała Wszystkim rodzicom, uczniom, wychowankom za wspólnie spędzony czas w roku szkolnym 2029/2020.
Życzymy Wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu!

Aktualności

środa 15 września 2021CER Tęcza
Cudowny czas, wspaniałe towarzystwo 😃 Grupa niebieska i różowa łapie ostatnie promienie letniego sł... Więcej »