Fundacja Dzieciom Pomagaj - logoCentrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Tęcza - logo
Zapowiedź.
Serdecznie zapraszamy na warsztaty w dniu 21 listopada
o godz. 18.00 w siedzibie ORW ”CER TĘCZA”

Rodzicu! Zapisz się już dziś na bezpłatne warsztaty. Te warsztaty są dla Ciebie! Czeka na Ciebie sztab specjalistów i ciekawe materiały edukacyjne w różnych formach. Podczas warsztatów, rodzice będą mogli dzielić się swoimi radościami i troskami w ramach „Grupy wsparcia”.
Uwaga! Zajęcia adresowane są do rodziców uczniów ORW „CER TĘCZA”.

1) Moje dziecko jest dorosłe. Czy mam tego świadomość ? Bezpieczeństwo w sieci; Ubezwłasnowolnienie; Intymność; Samodzielność; Praca.
Postaramy się rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć na pytania. Posiłkować będziemy się doświadczeniem własnym i osób, których tematy bezpośrednio dotyczył i dotyka - Was samych !
Osoby prowadzące: Maja Michalska- oligofrenopedagog , Łukasz Szypkowski- oligofrenopedagog

2) Stymulacja polisensoryczna wg Carla Delacato.
Celem szkolenia jest zapoznanie się z zasadami prowadzenia stymulacji wielozmysłowych u dzieci z zaburzeniami rozwoju. Osoby prowadzące: Anna Garbska- oligofrenopedagog, Daria Kamińska- oligofrenopedagog, Dorota Lisiecka-neurologopeda/ oligofrenopedagog

3) Metody pracy z osobami z głęboką niepełnosprawnością.
Metod pracy z osobami z głęboką wieloraką niepełnosprawnością są różnorodne i jest ich bardzo wiele, a ich dobór zależy od:
• celu i zadań oddziaływań,
• sytuacji dziecka (wieku, potrzeb, możliwości i ograniczeń),
Metody to przede wszystkim ukierunkowana zabawa, dobrze zorganizowana praca dająca stosunkowo szybko zamierzone efekty, ćwiczenia w mówieniu, samoobsłudze, gimnastyka korekcyjna i rytmika.Postaramy się Państwo przybliżyć kilka wybranych metod.
Osoby prowadzące: Olga Sobocka-Łgoń- oligofrenopedagog, Tomasz Witczak oligofrenopedagog

W celu zgłoszenia udziału w warsztatach należy zapisać się telefonicznie 62 597-60-27 lub u wychowawcy grupy do dnia 20.11.2019.

Aktualności

wtorek 20 września 2022CER Tęcza
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy 👇👇👇 Więcej »