Fundacja Dzieciom Pomagaj - logoCentrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Tęcza - logo

Przekaż 1,5% podatku dochodowego podczas rozliczenia rocznego

Fundacja Dzieciom POMAGAJ zwraca się z prośbą do wszystkich podatników o wsparcie naszych działań i przekazanie 1,5% podatku dochodowego podczas rozliczenia rocznego.

W związku ze zmianami przepisów podarowanie nam 1,5% jest obecnie dużo prostsze i wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać  nasz KRS : 0000285433 i to wszystko, by zapewnić niepełnosprawnym dzieciom rehabilitację na najwyższym poziomie. Samym przelewem zajmie się Urząd Skarbowy.

W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE można uszczegółowić cel, na jaki chcemy przekazać 1,5%. Tu można wpisać nazwisko i imię podopiecznego.

Ustawa o podatku dochodowym daje fundacjom możliwość pozyskiwania od urzędów skarbowych, za wcześniejszą zgodą darczyńców, ich danych osobowych (imienia, nazwiska, adresu zamieszkania). Zachęcamy Państwa do udostępniania urzędom informacji na swój temat. Otrzymamy w ten sposób możliwość przekazywania podziękowań za wpłaty oraz informowania o celach, na jakie zostały przeznaczone.

Informujemy, że ze względu na ochronę danych osobowych, Fundacja nie może ujawniać Podopiecznym danych osobowych Podatników, tylko nazwę urzędu skarbowego, z którego wpłynęły pieniądze.

W zamian za Twój 1,5% oferujemy Ci bezpłatny program e-pity. Teraz w prosty i bezpieczny sposób można bezbłędnie stworzyć gotowe zeznanie, a także wysłać je elektronicznie, bez podpisu do Twojego Urzędu Skarbowego.

Dzięki 1,5% podatku Fundacja Dzieciom „POMAGAJ”:

- niesie pomoc chorym i niepełnosprawnym oraz zapewnia rehabilitację na najwyższym poziomie
- refunduje koszty leczenia, rehabilitacji, zakupu sprzętu medycznego i lekarstw oraz udziela pomocy społecznej
- prowadzi Centrum Rehabilitacji Dziecięcej - Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy "TĘCZA", zapewniając bezpłatną edukację dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie.

Aktualności

poniedziałek 08 lipca 2024CER Tęcza
Rok szkolny w grupie Żółtej upływał niezwykle ciekawie i intensywnie! 🌟 🚍 Wycieczki pełne przygód:... Więcej »