Fundacja Dzieciom Pomagaj - logoCentrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Tęcza - logo

Bądź częścią naszej organizacji, pomóż nam rozwijać się dla dzieci i buduj z nami społeczność! Wszystko to możesz osiągnąć dzięki wsparciu naszej Fundacji na portalu Patronite.

Czym jest Patronite?

To platforma finansowania społecznego, dzięki której możesz regularnie wspierać naszą Fundację i systematycznie przekazywać darowiznę wcale nie pamiętając o przelewach. Ustaw subskrypcję a środki będą co miesiąc przekazywane na działania Fundacji.

Dlaczego warto zostać Patronem?

By być bliżej Fundacji i mieć wpływ na poprawę jakości życia naszych podopiecznych, dla których chcemy zakupić Prodrobot. Jest to zautomatyzowany trenażer chodu umożliwia reedukację i zwiększa efektywność nauki chodu uelastyczniając mięśnie kończyn dolnych pacjenta, którego możliwości w zakresie poruszania się wymagają poprawy. Dorzucając się do tego celu masz realny wpływ na poprawę jakości życia małych pacjentów dotkniętych niepełnosprawnością, którzy każdego dnia zmierzają do osiągnięcia możliwie najwyższego poziomu funkcjonowania. Dodatkowo Patroni otrzymują nagrody specjalne w podziękowaniu za wsparcie.

Jak zostać Patronem?

Wejdź na https://patronite.pl/fundacjadzieciompomagaj  Zarejestruj się, wybierz próg z kwotą miesięcznego wsparcia i ciesz się ze świadomości realnego wpływu na zdrowie naszych dzieci. Twoja pomoc dla naszych podopiecznych będzie dla nas bardzo ważna. Pomożesz nam zrealizować nowe wyzwania i projekty i w ten sposób przyczynisz się do poprawy jakości życia naszych podopiecznych.

 https://patronite.pl/fundacjadzieciompomagaj

 

Aktualności

piątek 17 maja 2024CER Tęcza
🌞 Na Ranczu Targówka jak zwykle dużo się dzieje! 🌿 Młodsze grupy pojechały na Ranczo Targówka odwie... Więcej »