Fundacja Dzieciom Pomagaj - logoCentrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Tęcza - logo
piątek 19 październik 2018CER Tęcza
IV Regionalny Dzień Młodego Sportowca-Konin Więcej »

18 Października najmłodsi uczniowe reprezentowali „ Teczę“ w Koninie podczas IV Regionalnego Dnia Młodego Sportowca. Julia, Wojtek, Maks oraz Dominik zmierzyli się z dziesięcioma konkurencjami, których wykonanie sprawiło dużo frajdy samym zawodnikom ale i trenerom którzy sukcesywnie przygotowywali ich do zmagań sportowych. Do domu wszyscy powrócili z medalami i wspaniałymi wspomnieniami. Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY!

piątek 19 październik 2018CER Tęcza
Sto lat! Więcej »

Dzień radosny, dzień jedyny
dziś są Twoje urodziny,
Z serca składamy Ci życzenia:
zdrowia, szczęścia, powodzenia
gości miłych, kosza kwiatów
moc prezentów i wiwatów!”
W dniu dzisiejszym obchodziliśmy urodziny Wiktorii z grupy żółtej. 
Z tej okazji życzymy Wiktorka wszystkiego najlepszego, uśmiechu na każdy dzień

środa 17 październik 2018CER Tęcza
Witamy w gronie Wychowanków! Więcej »

W środę 17 października 2018 r. w naszym ośrodku odbyła się uroczystość pasowania na wychowanka ORW-„CER TĘCZA”. Wydarzenie ma na celu wspomaganie procesu adaptacji nowych uczniów oraz integrowanie się we wspólnej zabawie. Po części artystycznej, dzieci zostały pasowane przez Panią Dyrektor na wychowanków ORW-„CER TĘCZA”. Do grona dołączyli: Maja, Laura, Julia, Janek, Wiktor, Dominik. Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy za życzliwą obecność, a naszym uczniom i ich rodzicom życzymy samych radosnych chwil w „ Tęczy”.

czwartek 11 październik 2018CER Tęcza
Jesień to czas zbiorów ziemniaków a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy. Więcej »

Jesień to czas zbiorów ziemniaków a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy. Okazją do wspólnego świętowania był „ Dzień pieczonego ziemniaka „ połączony z odwiedzinami wychowanków Specjalnego Ośrodka Wychowawczego „Centrum Księdza Orione”. Spotkanie przebiegało w miłej i radosnej atmosferze podczas wspólnych zabaw z chustą animacyjną oraz tańcach przy muzyce. Po „ziemniaczanych konkurencjach” wszyscy zasłużyli na pyszne chrupiące, pieczone ziemniaczki.  To był cudowny słoneczny dzień i już nie możemy doczekać się przyszłorocznej powtórki.

środa 10 październik 2018CER Tęcza

środa 10 październik 2018CER Tęcza

Grupa brązowa w każdy poniedziałek udaje się na praktyki, dzielnie oczyszczają tereny rekreacyjne gminy Godziesze Wielkie z plastiku, szkła i papieru.Uczniowie spisują się na szóstkę. 

wtorek 02 październik 2018CER Tęcza

Drodzy Rodzice, przypominamy o zebraniu z wychowawcami grup uczniów ORW-CER TĘCZA, które odbędzie się w dniu 04.10.2018 r. o godz. 17.00 .

Serdecznie zapraszamy!

czwartek 27 wrzesień 2018CER Tęcza
Zajęcia logopedyczne. Więcej »

Zajęcia logopedyczne grupowe, których założeniem jest wdrażanie, usystematyzowanie i utrwalanie umiejętności niezbędnych do codziennego funkcjonowania oraz komunikacji międzyludzkiej. Załączone zdjęcia obrazują aktywności podejmowane przez naszych uczniów.

Aktualności

piątek 19 październik 2018CER Tęcza
IV Regionalny Dzień Młodego Sportowca-Konin Więcej »